top of page
Serving Whiskey
18. of May

14:00-21:00

  • 100 Viskit degusteerimiseks

  • 10 meistriklassi

  • Viski Eksperdid

  • Premium sigarid

  • Heategevusloterii

  • Üllatusesineja

Tere tulemast viski festivalile Tallinn Whisky Show 2024, Whisky & Fine Spirits!

Sind ootab unustamatu päev täis suurepäraseid jooke, uusi teadmisi ja maitseelamusi, meelelahutusi ja muid vaimustavaid kogemusi.

Tallinn Whisky Show 2024, Whisky & Fine Spirits on kauaoodatud üritus, mis toob kokku kirglikud viskihuvilised ja joogimaailma eksperdid, luues võimaluse kogeda
mitmekülgset valikut viskisid, viskikokteile ja teisi hinnatuid jooke. Üritus pakub ka võimalust osaleda mitmesugustel meistriklassidel ning, mis kõige olulisem, veeta kvaliteetaega koos sõpradega ja jagada enda kogemusi ja emotsioone.

Ootame kõiki huvilisi, nii algajaid viskisõpru, kes alles avastavad selle imelise joogi maailma, kui ka kogenud entusiaste, et avastada uusi lemmikuid ja vahetada mõtteid kaubamärkide esindajatega.

Mis Sind Ootab:


Mitmekesised Degustatsioonid: Ligi 100 viskit degusteerimiseks. Sukeldu viskide maailma ning naudi laia valikut hoolikalt valitud tooteid, mis pakuvad unikaalseid maitseelamusi. Lisaks viskidele pakume sel aastal võimalust proovida ka muid kangeid alkohoolseid jooke, avardades sinu maitsemeelte piire ning luues võimalusi leida uusi lemmikuid.

Meistriklassid: 10 meistriklassi ja seminari. Avasta viskimaailma saladused ekspertide juhendamisel toimuvatel meistriklassidel, kus õpid tundma erinevate jookide ajalugu, valmistamisprotsessi ning nende ainulaadseid maitseprofiilide peensusi.

Kohtumised Spetsialistidega: tutvu erinevate viski tootjate esindajate ja valdkonna ekspertidega, kes jagavad sinuga väärtuslikke teadmisi ja soovitusi.

Premium Sigarivalik: astu eksklusiivsete sigarite maailma, kus professionaalid on valmis sind juhendama leidmaks just sinu lemmikviskile täiuslikult sobiva sigari.

Suupisted: puudu ei saa olema ka suupistest. Ära unusta nautida hoolikalt valitud vahepalasid mis hoiavad su energiat üleval ja täiendavad su maitseelamusi.

Heategevusloterii: ürituse ajal on sul võimalik osaleda meie südamlikus loteriis. Printsiip on lihtne: hangib loosipileteid ja annab samaaegselt panust maailma paremaks muutmisse.
Auhinnad saavad olema eksklusiivsed, nii et rõõmustad mitte ainult aitamisest, vaid võidu korral ka auhindade tarbimisest.

Erakordne Elamus: ühendage kõik need komponendid ja kogege unustamatut päeva täis elamusi ja naudingut koos oma mõttekaaslaste ja sõpradega.

bottom of page